اپل موزیک

اپل موزیک چیست؟

اپل موزیک سرویس اختصاصی شرکت اپل برای استریم موسیقی به صورت آنلاین است که قابلیت دسترسی به مجموعه کاملی از آهنگ‌های ایرانی و خارجی را فراهم می‌کند. شرکت اپل هم‌اکنون حاکم بر بازار موسیقی دیجیتال است.

درباره ایران اپل موزیک

گروه ایران اپل موزیک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و تا امروز با روشی جالب برای فعال‌سازی اشتراک اپل موزیک شما عزیزان فعالیت می‌کند. هدف ما سهولت دسترسی شما علاقه‌مندان موسیقی به اشتراک اپل موزیک با پایین‌ترین قیمت ممکن خواهد بود. همچنین سایت ایران اپل موزیک دارای نماد اعتماد الکترونیک است.

روش ایران اپل موزیک چیست؟

در این روش به جای شارژ اشتراک شما از طریق گیفت کارت‌‌، اشتراک شما از طریق Family Sharing فعال می‌شود که شما می‌توانید از تمام امکانات اشتراک پریمیوم اپل موزیک بدون هیچگونه تفاوتی از روش اصلی با قیمتی کمتر از نصف قیمت اصلی آن لذت ببرید.

 Family Sharing چیست؟

این ویژگی یکی از قابلیت‌های تمامی سرویس‌های شرکت اپل بوده که امکان اشتراک‌گذاری خدمات آن سرویس‌ها را بین مجموعه‌ای از افراد (مانند اعضای یک خانواده یا گروهی از دوستان) فراهم می‌سازد. این قابلیت باعث تقسیم شدن هزینه نهایی بین اعضای آن گروه می‌شود. برای فعال سازی این ویژگی کاربران نیاز به کارت بانکی معتبر آمریکایی دارند که با شرایط فعلی برای اکثر کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست.

در این روش اطلاعات اعضای گروه بین یکدیگر به اشتراک گذاشته نمی‌شود؟ آیا این روش قانونی بوده و باعث ایجاد مشکل برای اپل آیدی خریدار نمی‌شود؟

خیر! فقط با درخواست خود کاربر امکان به اشتراک‌گذاری اطلاعات بین دیگر اعضا امکان‌پذیر است که در غیر این صورت حتی پلی‌لیست‌های کاربران بین یکدیگر به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

بله، این روش کاملا قانونی بوده و باعث ایجاد هیچگونه مشکلی برای اپل آیدی کاربر نمی‌شود.

آیا کاربران فعلی اپل موزیک می‌توانند از این روش بهره‌مند شوند؟

بله، کاربران بدون هیچگونه تفاوتی نسبت به روش اصلی می‌توانند با حفظ تمامی اطلاعات اکانت خود (مانند پلی لیست) به استفاده از سرویس اپل موزیک ادامه دهند.

آیا استفاده از سرویس اپل موزیک فقط محدود به دستگاه های اپل است؟

خیر، کاربران دستگاه‌های اندروید و ویندوز نیز می‌توانند از سرویس اپل موزیک بهره‌مند شوند.

تخفیف دانشجویی

ایران اپل موزیک برای دانشجویان تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است که دانشجویان محترم برای استفاده از این فرصت استثنائی باید دارای شرایط ذکر شده در این لینک بوده و فرم مربوطه را برای تایید هویت دانشجو بودن پر کنند.

آموزش استفاده از کد تخفیف
این کد تخفیف فقط شامل مشترکین جدید میباشد و شامل حال مشترکین فعلی نمیشود.

مدت زمان اشتراکقیمت اصلی(با احتساب دلاری ۱۲ هزار تومان)قیمت ایران اپل موزیکقیمت ما با تخفیف دانشجویی
اپل موزیک ۳ ماه آمریکا۳۶۰،۰۰۰ تومان۱۴۰٫۰۰۰ تومان
اپل موزیک ۶ ماه آمریکا۷۲۰،۰۰۰ تومان۲۶۰٫۰۰۰ تومان۲۲۰٫۰۰۰ تومان
اپل موزیک ۱۲ ماه آمریکا۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان۴۸۰٫۰۰۰ تومان۴۰۰٫۰۰۰ تومان