Iran Apple Music
سوالات متداول پرسیده شده در مورد سرویس اپل موزیک
Region اپل ایدی شما حتماً باید آمریکا (US) باشد، در غیر این صورت شما قادر به استفاده از اشتراک ویژه اپل موزیک نخواهید شد. اگر در حال حاضر اشتراک فعال دارید، پیش از اتمام زمان مدت اشتراک خود اقدام به خرید تمدید اشتراک نفرمایید. پیش از خرید اشتراک، به طور حتم قوانین سایت را به دقت بخوانید. خرید شما به منزله قبولیت قوانین ایران اپل موزیک میباشد.
پس از سفارش و خرید اشتراک از طریق ایران اپل موزیک، دعوتنامه ای از طریق یکی از Family های پرمیوم ما به آدرس اپل آیدی ثبت شده در هنگام خرید سفارش ارسال میشود که در نهایت در صورت تایید کاربر، کاربر عضو Family پرمیوم شده و از خدمات ویژه سرویس اپل موزیک بهره مند میگردد. ارسال دعوتنامه ها معمولاً بین ساعت 6 عصر تا 12 شب آن روز بوده، که در صورت ارسال سفارش کاربر از طریق ایمیل و اس ام اس مطلع خواهد شد، لذا تا زمان ارسال سفارش کمی صبور باشیم 🙏🏻😊.
خیر! فقط با خواست خود کاربر امکان به اشتراک گذاری اطلاعات بین دیگر اعضا امکانپذیر است که در غیر این صورت حتی پلی پلی لیست کاربر با بقیه اعضای family اشتراک گذاشته نمی‌شود.
این روش کاملاً قانونی بوده و ایران اپل موزیک از طریق نشاندن کارت اعتباری برای family مورد نظر اشتراک تهیه مینماید. لذا تا زمان تمدید مشترکین آن family سرویس پرمیوم برای مشترک مورد نظر فعال میماند.
این پیام تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از ورود به فمیلی از بین میرود و شما قادر به اضافه کردن موسیقی های خود خواهید بود.
این پیام مربوط به قبض اپل برای خرید های شما از اپ استور میباشد. در هنگام دریافت این پیام، باید بالانس اپل ایدی خود را افزایش داده و اجازه دهید اپل بدهی خود را از حساب اپل ایدی شما برداشت کند.
برای تمدید اشتراک مراحل خرید اشتراک را پیش میروید.
باید تمامی آهنگ های پلی لیست دوباره دانلود شوند.
کافیه یکی از آهنگهایی که تو پلی لیست پاک شده خودتون رو دوباره جستجو کرده و به پلی لیست جدید اضافه اش کنید، در صورت اعمال این روش تمامی آهنگهای پلی لیست شما از طریق حافظه iCloud اپل بازیابی خواهد شد.